taktik eğitim kurumları

2002 yılında İzmir Alsancak’ta eğitim öğretim hayatına 8/15 Yankı Eğitim Danışmanlık olarak başlayan İzmir’de Yeni Taktik Özel Öğretim Kursu yirmi yıldır eğitim camiasında faaliyet göstermektedir.

Çankaya merkez şubemizde başlayan yolculuğumuzu 2018 yılında Güzelbahçe şubemizi eğitime açarak taçlandırdık. 2020-2021 eğitim öğretim yılında faaliyete başlayan Bayraklı Şubemiz ilgili ve bilgili kadrosu ile öğrencileri başarıya götürmek için gerekli tüm desteği sağlamaktadır. 2021-2022 eğitim öğretim yılında yoğun talep üzerine açtığımız Yelki Şubemiz ara sınıf ve sınav gruplarındaki başarısıyla göz doldurmaktadır.

Kurumumuz, şubelerimizde mesleklerine devam eden branş öğretmenleri tarafından kurulmuş bir ortaklık olup kemikleşmiş öğretmen kadrosuyla bu süreci birlikte yönetmek adına her daim yanınızda olmaya devam edecektir.

Şimdi Kayıt Yaptırın

Kurucularımız

Fırat UZUNGET

Gürdal ŞANLI

Barbaros SÜTLÜ

Rıza ÖZTÜRK

Çağdaş Özgür BARUOĞLU

Vizyonumuz

Taktik Eğitim Kurumları, başarıyı hedefleyen akademik kadrosu, yenilikçi yöntemleri ve üniversite giriş sınavlarına yönelik bireysel çözümler üreten eğitim programı ile öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirerek, özgüvenlerini yükselten akademik bilgi odaklı bir kurumdur.

Kurumumuzda iletişim becerilerini kazanmış öğrencilerin bilgiye ulaşmayı bilen ve bilgiyi işleyerek hayata geçirebilen, bilgi teknolojilerini etkin biçimde kullanabilen, çağdaş bireyler olarak yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Özgün eğitim modelimiz ile öğrencilerimizin doğru bilgiye ulaşmalarında rehberlik ederek, gelişmeye ve yeniliklere açık, farklılıklara saygılı, çoğulcu değerleri benimsemiş kişiler olarak onları hedeflerine yönlendirip göndermeyi öncülümüz kabul etmekteyiz.