2020 Mezunlarımız
Öğrenci Adı Kazandığı Okul Kazandığı Bölüm Burs Ülke
Ahmet KURTULDU Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - -
Azra ÇETİNDokuz Eylül ÜniversitesiTıp Fakültesi--
Yaren COŞKUNKoç ÜniversitesiMoleküler Biyoloji ve Genetik--
Doğukan GÜÇSANEge ÜniversitesiTıp Fakültesi--
Ecem ŞENGELİstanbul Teknik ÜniversitesiUzay Mühendisliği--
Orkun KAVANİOnsekiz Mart ÜniversitesiTıp Fakültesi--
Dilge Su ARICANBilgi ÜniversitesiMimarlık--
Sezin AKERKafkas ÜniversitesiTıp Fakültesi--
Özalp ERİMDokuz Eylül ÜniversitesiTıp Fakültesi--
Buse TOKSABAYDokuz Eylül ÜniversitesiMakine--
Hüseyin HİÇÜŞENMEZBilkent ÜniversitesiMatematik--
Zeki BURAKİstanbul Teknik Üniversitesiİnşaat Mühendisliği--
Serra Naz GÜDÜMGENYeditepe ÜniversitesiMoleküler Biyoloji ve Genetik--
Ata ŞERBETÇİOkan ÜniversitesiDiş Hekimliği--
Asmin EŞKİKoç ÜniversitesiMoleküler Biyoloji ve Genetik--
Sarp GÜNGÖRYeditepe ÜniversitesiKimya Mühendisliği--
Emir ÖZDEMİRBahçeşehir ÜniversitesiEndüstri Mühendisliği--
Deniz ÖZDEMİRSabancı ÜniversitesiMühendislik ve Doğa Bilimleri--
Pamir KAHYAOĞLUBahçeşehir ÜniversitesiEndüstriyel Tasarım--
Gökçe TÜREMENBahçeşehir Üniversitesi---
Adasu ÇAPIN---Fransa
Doğa YAPRAKDokuz Eylül ÜniversitesiÇevre Mühendisliği--
Arda ŞERBETÇİCelal Bayar ÜniversitesiMekatronik--
Deniz ÖZTAN---Almanya
Mert KARPATKoç ÜniversitesiEkonomi--
Dafne ERYALÇINBilkent ÜniversitesiHukuk--
Bora YAKARİzmir Ekonomi ÜniversitesiHukuk--
Can Pierre HUPOİLGalatasaray ÜniversitesiDil--
Teoman COŞKUNKoç Üniversitesiİşletme--
Atabaran BAŞKAYAÖzyeğin ÜniversitesiHukuk--
Derin ÖZTAN---Almanya
Kaan TUNCERİzmir Ekonomi Üniversitesiİşletme--
Elif TOKTEZCANYaşar ÜniversitesiHalkla İlişkiler%25-
Ceylin ALBAYRAKAcıbadem ÜniversitesiMoleküler Biyoloji ve Genetik--
Yaren ÇORAPÇIMaltepe ÜniversitesiPsikoloji--
Utku ÇORAPÇINişantaşı ÜniversitesiMekatronik Mühendisliği--
Mert ŞANLIİzmir Yüksek Teknoloji EnstitüsüMakine Mühendisliği--
Deniz YAYBakırçay ÜniversitesiTıp Fakültesi--
Semanur DURĞAYYıldırım Beyazıt ÜniversitesiTıp Fakültesi--
Mehtap YAŞARUludağ ÜniversitesiDiş Hekimliği--
Binnur YÜCELKatip Çelebi ÜniversitesiEczacılık--
Metehan YALÇINEge ÜniversitesiMakine--
Miray SOLMAZİzmir Ekonomi ÜniversitesiYazılım Mühendisliği--
Sude ÇELİKPENÇEKatip Çelebi ÜniversitesiBiyomedikal--
Gülizar BAHTİYARYıldız Teknik ÜniversitesiKimya Mühendisliği--
Beyzanur ŞENALİzmir Ekonomi ÜniversitesiMimarlık--
Hatice Aslı KABADAYICelal Bayar ÜniversitesiEndüstri Mühendisliği--
Özer PALAEge ÜniversitesiBiyomühendislik--
Furkan OKÇUSıtkı Koçman ÜniversitesiBeslenme ve Diyetetik--
İlhan BALATLIİzmir Ekonomi Üniversitesiİşletme--
Hazar KARABULUTYaşar ÜniversitesiMimarlık--
Elif Nisa İNALİzmir Ekonomi ÜniversitesiBiyomedikal Mühendisliği--
Nisa EVKANDokuz Eylül ÜniversitesiEbelik--
Kardelen TARIMOnsekiz Mart ÜniversitesiZiraat--
Berk YILMAZİstinye ÜniversitesiDijital Oyun Tasarımı--
Sude ORTABOYOkan ÜniversitesiTıp Fakültesi--
Hasan Berke GÜLEÇEge ÜniversitesiMakine--
Sarp TATLICIOĞLUİzmir Ekonomi ÜniversitesiTıp Fakültesi--
Yarkın MENDERESYıldız Teknik ÜniversitesiEndüstri Mühendisliği--
Defne ÇAKALOZGalatasaray ÜniversitesiSosyoloji--
Beste BAKIŞYakındoğu ÜniversitesiDiş Hekimliği--
Nilüfer GÜNGÖRMEZGalatasaray ÜniversitesiSosyoloji--
Sude KARADEDEKoç ÜniversitesiHukuk--
Görkem AFŞİNSabancı Üniversitesi---
Eren ÖZDİLSabancı Üniversitesi---
Sude YAMANİzmir Ekonomi ÜniversitesiHukuk--
Doğa BERSUNOrta Doğu Teknik ÜniversitesiKimya Mühendisliği--
Bora BAYENDERBahçeşehir ÜniversitesiPilotaj--
Ecem SEMİRDokuz Eylül ÜniversitesiMimarlık--
Gülce AŞIKOĞLUTürk Alman ÜniversitesiEndüstri Mühendisliği--
Ege GÜNEŞBilkent ÜniversitesiHukuk--
Seren BARBAROSBilgi ÜniversitesiGenetik ve Biyomühendislik--
Yaren Naz DOĞRUYıldız Teknik ÜniversitesiÇevre Mühendisliği--
Öykü SUCUBahçeşehir ÜniversitesiGenetik Mühendisliği--
Deniz BABACANKatip Çelebi ÜniversitesiSu Ürünleri Mühendisliği--
Batu ARSLANCelal Bayar ÜniversitesiEndüstri Mühendisliği--